saat dakika saniye

içersinde sipariş verirseniz ürününüz kargoya verilir.

Hakkımızda

Hakkımızda

Çevreye duyarlı, ekonomik, sürdürülebilir ve son teknoloji ürünler ile iklimlendirme alanında beşinci yılını geride bırakan Sembol İklimlendirme A.Ş.; sektörde yeni olmanın heyecanı ve geçmişten gelen tecrübeler ışığında sağlam adımlarla geleceğe uzanmaktadır.

Yaşadığımız dünyanın gerçeklerine, iklimsel değişimlere ve evrenin olmazsa olmazı insan varlığına olan saygımız, ilkelerimizde ilk düstur teşkil etmektedir. Bu bağlamda; projelendirme safhasından başlayarak ilk yatırım maliyetiyle en doğru cihazı seçerek uzun vadede sorunsuz ve işletme giderlerini en düşük oranda tutup en yüksek performansı alabilecek çözümler sunulmaktadır.

İnsana, doğaya ve gelecek nesillere olan duyarlılığımız bizi cihazlarımızda titiz olmamıza sevk etmiştir; bu bağlamda tüm ürünlerimiz çevre dostu olmakla kalmayıp en son teknoloji ile salınımları düşük, atmosfere saygılı (tüm ürünlerimiz Dünya Çevre Örgütü’nün 2025 yılında çıkaracağı protokole uyumlu) ve geleceğe duyarlı cihazlardır.

Altmış beş yıllık köklü geçmişi ve yirmi beş yıldır yükselişte olan ekonomik gücüyle (Türkiye’de yirmi beş yıldır borsada zarar açıklamayan tek firma) sektörün lokomotifi olan Alarko Carrier markasının tüm ürünler bayisi olmakla gurur duyuyor, çözüm ortağı olduğumuz güçlü Alarko Carrier ailesinin bir halkası olarak vizyonuna bağlılık, sadakat ve disiplinle sahip çıkıyoruz.

İklimlendirme alanına getirdiğimiz ilkeli, heyecanlı ve çevreye saygılı duruşumuzu ve tecrübelerimizi sektörün gelişmesi ve devamlılık sağlaması bağlamında genç bireylerle paylaşıyor, onlara önkoşul koymadan (tecrübe, askerlik vs.) kapılarımızı ardına kadar aralıyor, ayrım yapmıyor ve tecrübelerimizi deneyimlemeye açıyoruz. Bilginin ancak paylaşılarak çoğalacağı düsturuyla kendimizi sürekli eğitip, literatürü ve gelişmeleri yakından takip edip ulaştığımız son bilgileri sektöre yeni başlayan stajyer ve mühendislerimizle paylaşıyoruz.

Işık hızına ulaşan yaşamda zamanın en değerli kavram olduğunun bilinciyle, müşterilerimizin bize ulaştığı andan itibaren başlayarak, teslimatın tamamlanmasına kadar olan süreçte en hızlı, en doğru, en ekonomik ve sürdürülebilir çözümü bulmak için daima hızlı reflekslerle hareket edip, sektördeki en geniş ürün yelpazemizi aktif tutarak, dinamik bir kadro ile hizmetimizi yetkili servislerimizle koordineli olarak sürdürmekteyiz. Satış sonrasında da aynı hız ve refleksi göstermek adına gerekebilecek yedek parça ve aksesuar için Türkiye’nin en geniş ve en kapsamlı after-market’i (www.totaline.com.tr) nihai tüketici için kolaylıkla ulaşılabilir bir hizmet sunmaktadır.

İklimlendirme alanında Türkiye’de tek olma özelliği taşıyan after- market (totaline); nihai tüketicinin tüm ihtiyaçlarına geniş ve sınırsız ürün gamıyla kusursuz ve rahat ulaşılabilir olmasıyla Alarko Carrier kullanıcılarının kendilerini ayrıcalıklı ve özel hissetmelerini sağlamaktadır.

Geleceği yakalamanın bugünü anlamak ve kavramak olduğunun bilinciyle; ülkemizin içinde bulunduğu konjonktürdeki enerji bakımından dışarıya bağımlılığını da göz önünde bulundurarak, düşük tüketimli cihazlar kullanıp ülke müktesebatına, geleneklerimize, yarınlarımıza ve çevremize saygı ve sevgiyle yolumuza devam etmeyi amaçlıyor, güzel ve mutlu günlerde siz değerli müşterilerimize ilkeli, sadık ve ekonomik çözümler sunmayı hedefliyoruz.

 

ÖMER ÖNDER KÜÇÜK

Sembol İklimlendirme A.Ş.

Yönetim Kurulu Başkanı

eticaretPORT Altyapısı Kullanılmıştır